Seasick Steve

Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha 30. června 2020 20:00
20:00 - Seasick Steve

Seasick Steve přijede do Prahy s novým albem a v novém termínu

UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k současné situaci týkající se COVID-19 byl Seasick Steve nucen přeložit své jarní evropské turné. Nový termín tak má i pražská zastávka původně naplánovaná na 25. března v Lucerna Music Baru. Svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, zavítá do Prahy s novým albem už 30. června 2020.

Vaše vstupenky zůstávají platné pro nové datum koncertu. V případě potřeby je možné vstupenky vrátit u příslušné ticketingové společnosti (GoOut, Ticketportal) do 15. května 2020.

Již dvakrát svým strhujícím koncertem okouzlil návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, letos poprvé zavítal také do Prahy a vyprodal s přehledem Lucerna Music Bar. O 365 dní později se svérázný americký bluesman Seasick Steve, který často hraje na vlastnoručně vyrobené kytary, vrací a plánuje také nové album. 25. března v Lucerna Music Baru vystoupí v rámci turné k chystané desce Underway.

Seasickovo vystoupení v televizní show Live On Jools Holland je od prosince 2006 považováno za jeden z nejpozoruhodnějších průlomů v hudební historii: dohrál, v domnění, že ho nikdo neposlouchal, na konci vztekle odhodil kytaru, a než se stačil ráno probudit, byl navždy slavný.

více o Seasick Steve

Doporučení umělci

Colours of Ostrava

Dolní Vitkovice, Ostrava
15. 7.18. 7. 2020
prodává se rychle

Jamie Cullum

O2 Universum, Praha
12. května 2020
prodává se rychle

The Dead South

Forum Karlín, Praha
28. listopadu 2020
prodává se rychle

Woodkid

Forum Karlín, Praha
28. května 2020

Nic nepropásněte

Budeme Vás rádi informovat o nadcházejících akcích Colours Selection